«1...2021222324...50»

Felhasználó
7 éve
Lehet elfejeltette. xd
5CnueVR.gif

Elit
7 éve
[FC] vs -M-

424-470
A CW-t nyerte az -M-, 470 ponttal.

Gratulálok mindenkinek! :)

StickmanWarfare2016.05.01.18-25-01.jpg

StickmanWarfare2016.05.01.18-55-02.jpg

Balintokiller pontjait Snowihoz írtam be, mert máshogy nem engedte.

Felhasználó
7 éve
Én killeltem a legtöbbet :D

Elit
7 éve
Szívesen srácok, máskor is. :*

Felhasználó
7 éve
snowi rendezi és ő nem jön el fail xd
Sajnálom hogy nem tudtam menni, de a rohadt Vidékhálós net nem rég jött vissza. :(
Már tegnap is akadozott rendesen, és reggel óta 0 volt. A szomszédét is próbáltam feltörni, de nem volt pofám átmenni elkérni a jelszavat mert nem sikerült az sem.
Tényleg nagyon készültem, és úgy éreztem jobban is ment volna mint máskor erre állatira dühös voltam hogy beszart a technika. Nemrég még routert is cseréltem mert azt hittem az is lehet baj, most meg a modemet gondoltam pedig az is a 3. van már 2 év alatt.
Persze külön még azért is jó lett volna ha ott vagyok mert olvastam hogy a megbeszélt fegyverhasználattal kapcsolatban is vita alakult ki, amit én nem engedtem volna meg hogy eltérjünk attól amit már 1x megdumáltunk!
Akkor minek egyáltalán megbeszélni bármit is, meg minek mondja valaki hogy OK ha utána meg mégsem. Akkor előre kellett volna keménynek lenni mikor írunk, nem utólag mikor nem vagyok ott megmásítani a dolgot.
Vagy csak olyan ember beszéljen meg CW-t akinek a jogköre meg van hozzá hogy megbeszéljen valamit a klán nevében.
Kicsit rosszul jött ez így le.....
Persze nem csak ezen múlott, sajna mi sem tudtunk a "sérültek" miatt teljes erővel kiállni.
Gratulálok a Marlboronak természetesen a győzelemhez, és remélem a visszavágóra nem lesz ilyen mázlijuk még 1x! :D :p

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
7 éve
Nyáron ismétlés? :D
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
7 éve
Ja legalább az áramkimaradás miatt nem szereztetek annyi free killt belőlem :P

Legutóbb szerkesztve Yeti által.

Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti

Felhasználó
7 éve
A fegyverhasználatról annyit, hogy hiába van meg a jogköröm alvezérként, én mondtam nekik előtte is hogy lesz M8, de ezt a CW-re vagy elfelejtették a többiek, vagy nem érdekelték, a meccs közepén már nem igazán lehetett vele mit tenni, a többség, és a bíró döntött.

Nem probléma, így alakult.
Ha meg vita van akkor valóban egy bírónak kell dönteni, elvégre azért van ott! :)

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Elit
7 éve
Én pedig azért döntöttem úgy, hogy ne legyen akkor M8, mert én még régimódi vagyok, és anno még nem lehetett, tehát ez így jött össze. :)

Felhasználó
7 éve
szemetek
2ui6ci51j4k4cxb62ta.gifthrow.gifQmEItWY.giftatice_04.giftatice_08.gif
«1...2021222324...50»